Nabídka - Hlídání dětí Vsetín Valašské Meziříčí a okolí

Nabízím hlídání dětí v okolí Vsetína a Valašského Meziříčí.
Jsem mladá a zatím bezdětná. Bydlím v Růžďce a jsem časově naprosto flexibilní. Hlídání může probíhat u vás doma, nebo u nás.
Upřednostňuji dlouhodobou spolupráci, abych si s dětmi vytvořila vztah, ale je možné se domluvit i na jednorázové hlídání.
Mám zkušenosti s dětmi od batolecího věku až do školního věku. Je možné se domluvit i na vyzvedávání dítěte ze školky, nebo u starších na doučování. Případně hlídání přez noc.
Studovala jsem předškolní pedagogiku v Brně, pracovala jsem několik let v mateřské školce a také jako hlavní pedagog v lesní školce Sojka. S dětmi mám tedy mnoho zkušeností a jsem s nimi velmi ráda.
K dětem přistupuji velmi individuálně, upřednostňuji respektující přístup a nenásilnou komunikaci. Mám za sebou mnoho školení a seminářů ohledně přirozené výchovy, Montessori i Waldorfské pedagogiky. Mladší děti mohou nosit i v šátku.
S dětmi mohu také trávit čas u nás doma, mezi Růžďkou a Bystřičkou. Bydlíme v domečku uprostřed přírody a chováme různá zvířata. Je tedy možné s dětmi být u zvířat i v lese.

Pokud hledáte hlídání pro vaše dítko, neváhejte se ozvat.
Budu ráda, za osobní setkání, kde se můžeme domluvit na podrobnostech.
Na ceně se dohodneme, záleží na počtu a věku dětí, pravidelnosti hlídání, ceně za cestu a také na vašich finančních možnostech.

Okres : Vsetín
Jméno : Antonie Turzová
Email : a.turzova@seznam.cz
Telefon : 777421170
WWW : https://deti.bazos.cz/inzerat/96828657/Hlidani-deti-Vsetin-Valasske-Mezirici-a-okoli.php