Poptávka - Hlídání dětí v Brně

Dobrý den,

Přicházím k Vám s prosbou. Jsem otcem sedmi dětí. Za poslední dva roky se nám narodila dvě po sobě jdoucí dvojčata. Nejmladší je dcera Petra, kvůli které s prosbou přicházím.
Petrušce je 6 měsíců a narodila se s vývojovou poruchou. Její mozek se nevyvíjí podle normy a je na úrovni tříměsíčního dítěte. Stále se dělají vyšetření.
Já chodím do práce a manželka je doma s dětmi sama. Vše kolem dětí zvládá výborně, ale s přibývajícími návštěvami u doktora to přestáváme zvládat. Občas nám děti pohlídá děda a sporadicky i babička. Děda je ale sám nemocný a se zbytkem rodiny nejsou vztahy úplně nejlepší. Na návštěvy k lékařům není možné brát všechny děti s sebou naráz a tak zkouším najít jakýkoliv jiný způsob jak tohle období přežít.

Budu vděčný za jakoukoliv formu pomoci. Snad to není troufalé, ale rád bych touto cestou požádal, zda byste byli ochotni sem tam (klidně i jednou za měsíc, čtvrt roku, jednorázově..) pohlídat starší dvojčata (necelé dva roky) a tříletou holčičku – ne nutně všechny naráz. Peněz moc nemáme a pomohlo by nám hlídání bezplatné, nebo se slevou za symbolickou částku.

Budu velmi rád za jakoukoliv odpověď.

S pozdravem a přáním hezkých Vánoc

Petr Olejník

Okres : Brno
Jméno : Petr Olejník
Email : petrWinguard1@seznam.cz
Telefon : 703586190